Een vergelijking tussen Mono, Poly, PERC en Dubbele PV-modules.
* Dit is een veldtest en de resultaten zijn specifiek voor deze installatie op deze locatie,Onderzoek wat de beste oplossing is voor uw eigen situatie, aangezien de resultaten verschillen op basis van omgevingsinvloeden.
De MultiPlus voorkomt overbelasting van een beperkte AC-bron, zoals een aggregaat of walstroomaansluiting. Ten eerste wordt het opladen van de accu automatisch beperkt als de accu anders overbelast zou raken. Het tweede niveau vergroot de uitgangsspanning van een aggregaat of walstroomvoorziening met het vermogen van de accu.
Wanneer gekoppeld aan een GX-toestel (bv. Cerbo GX) kunt u uw Multi en systeem of systemen lokaal (LAN) of op afstand via het internet van overal ter wereld controleren en regelen, via de gratis VRM-app en de gratis VRM-portaal website. Toegang is mogelijk via een telefoon, tablet, laptop of PC voor meerdere besturingssystemen. Er bestaat geen beperking op de mate van regelen, van het aanpassen van uw Multi tot het auto-starten van een backup-generator en meer…"